Atrakcje Wicie - Atrakcje Przyrodnicze

Szlak Wiatraków »

Szlak wiatraków to ciekawa, ponad dziesięciokilometrowa trasa idealna na piesze i rowerowe wyprawy. Szlak jest oznaczony kolorem zielonym, i pomimo kilku trudniejszych odcinków jest on trasą łatwą. Ścieżka przebiega od Wicia, przez Kopań i Cisowo do Darłówka. więcej »

Szlak rowerowy R10 »

MIĘDZYNARODOWY NADMORSKI SZLAK ROWEROWY R10 W okolicach Wicia, przez miasta Darłowo i Jarosławiec prowadzi międzynarodowy szlak rowerowy wokół Bałtyku R-10, zwany również Nadmorskim Szlakiem Hanzeatyckim. Nazwa pochodzi ... więcej »

  • 76-150 Wicie

Muzeum Bursztynu w Jarosławcu »

Muzeum funkcjonuje od 2014 roku. W budynku można podziwiać około 1500 eksponatów oraz bogate opisy naukowe i ciekawostki na temat „Złota Bałtyku”. Cała wystawa podzielona została na 3 części. W muzeum czynny jest również sklepik z pamiątkami oraz wyrobami z bursztynu. więcej »

  • 76-107 Jarosławiec, ul. Nadmorska 1b
  • +48 533 533 123
  • kontakt@muzeumbursztynu.pl

Jarosławiec »

Jarosławiec to urlopowa wieś na środkowym pobrzeżu naszego morza, na klifowym jego brzegu, między lasami, niedaleko dwóch jezior Kopań i Wicko. więcej »

Rusinowo »

Dla zmotoryzowanych, zaletą będzie były drogowy odcinek lotniskowy, po którym został spory parking. więcej »

Jezierzany »

Dodatkowym atutem tego miejsca jest jezioro Wicko. więcej »

Bobolin »

Bobolin posiada także dostęp do plaży. Od głównej drogi biegnącej poprzez Bobolin, łączącej Dąbki z Darłowem, do morza jest ok kilometra. więcej »

Wizyt: 832 745, Dziś: 7, Osób online: 2

Kontakt i reklama Logowanie

Udostępnij stronę

Na Facebooku Wyślij mailem